14° Açık
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.68

AKREP BURCU YORUMLARI

Sevgili Akrepler saat 12:47 itibariyle Merkür-Neptün görünümü, günün ilk etkili enerjisidir. Aşk hayatımızla ilgili konularda derinlikli düşünmenin yanı sıra aşka duyduğunuz özlemin de işaretçisidir. Ne pembe gözlüklerle bakmak istiyoruz ne de çok fazla endişelenip üzülmek. Fedakarlık mı etmek gerekir aşkta, yoksa yanılmamak için gerçekçi mi olmak sorusu kafamızın içinde dolanıp duracak. Ne aşktan çok uzaklaşmak istiyoruz ne da aşkla acı çekip terbiye olmak.

Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, baskı ve sıkıntılardan kurtulmak arzumuzu işaret ediyor. Duyarlıyız, haksızlıklara gelemiyoruz. Bu saatlerde ufak bir mesele dahi bizi kolayca sinirlendirebilir.

Saat 20:23 Merkür-Mars zorlu görünümü boşluk süresi içinde oluştuğu için, ailemiz, arkadaşlarımız, sosyal ilişkilerimiz, hedeflerimizle alakalı konularda iyimser düşünmekten uzaklaşırız. Geçmişte yaşananları sürekli pişmanlık duygusuyla ele alabiliriz. Kendimizi geliştirecek, uzun vadeli amaçlar belirleyecek veya meseleleri soğukkanlı şekilde ele alacak yerde baskı altına alındığımızı düşünerek kendi kendimizi üzeriz. Oysaki bunlar altından kalkılmayacak durumlar değildir. Biz durumları böyle olumsuz ele aldığımız için zorlanırız. Akşam saatlerinde ev içinde sakin olmakta, gereksiz çıkışlarda bulunmamakta yarar var.

Saat 15:27-23:20 arasında dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Kafanızın içinde birçok yeni proje, fikir veya plan belirir. Ancak bunları yürürlüğe koyamayız. Üzerinde düşünebiliriz. Eksiklerimizi gözden geçirebiliriz. Çevrenizle iletişime dikkat ediniz.

Saat 23:20 Ay-Balık geçişi, duygularımızı ılımlı hale getiriyor. Aşk en büyük sığınağımız oluyor. Sevmek, sevilmek, şefkat gibi duygular kendiliğinden akıyor. Ruh huzurlanır ve güzellikleri kucaklamaktan yana tavır alır.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı