14° Açık
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.68

ASLAN BURCU YORUMLARI

Sevgili Aslanlar günün ilk etkili ve önemli görünümü, saat 12:47 Merkür-Neptün arasında gerçekleşecek. Yapmak istediğimiz değişiklikleri finansal açıdan çok akıllıca ele almak lazım. Düşündüğünüz işlerin getirisi ne olur, ne açıdan zorlar, ne gibi eksiklerimiz var diyerek düşünelim. Kiralama-satın alma işlemlerinde çok dikkatli olalım. Her şeye özen gösterelim. Madem hayallerimizdeki bir yaşam kurmak istiyoruz. O zaman görüntüden ziyade, kullanabilirlik anlamında inceleyelim. Bu görünüm hissiyatımızı yükseltiyor. Durumumuzu gerçekçi bir şekilde ele alarak, doğru tavsiyeler ışığında değerlendirirsek kafamızda soru işaretleri kalmaz.

Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkimiz ve ailevi değerlerimiz, geçmişten bugüne dek yaşadıklarımızı düşündüğümüzde, aradığımız desteği, sevgiyi, anlaşmayı bulamadığımızı düşünürüz. Bu bizi rahatsız eder.

Saat 20:23 Merkür-Mars görünümü, başkalarının bizimle aynı yönde olmayan hedefleri, düşünceleri, hayat görüşleri, bakış açıları bizi baskı altına alıcıdır. Bir yandan iç dünyamızda olumsuz düşünmeye meyilli olup bir de niye bu böyle, niye şu şöyle diye kafamıza takarsak, bütün gece kendimizi hasta ederiz. Oysaki bu enerji altında hem kendimizle hem diğerleriyle olan bağlantının çok ılımlı, akıllı bir şekilde planlanmasına ihtiyaç var. Burada esas olan, işi zorlaştırmak değil, kolaylaştırmayı bilmektir. Bunu yapamayacaksak en azından sakin kalmayı bilirsek boş yere stres altına girmemiş oluruz.

Saat 15:27-23:20 arası Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Normalde üstünde bile durulmayan konulara takılırsınız. Oysaki yapılması gereken kendinizi rahat bırakmaktır.

Saat 23:20 Ay-Balık burcu geçişi, sizi endişelerden kurtarır ve rahatlatır. Eskilerin deyimiyle dünya yansa umrunuzda olmaz. Bu geçişin bir başka özelliği, sınırlanmaları ortadan kaldırmasıdır. Bu sayede problemlerin sizi yenmesine izin vermemiş olursunuz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı