14° Açık
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.68

BALIK BURCU YORUMLARI

Sevgili Balıklar, günün ilk etkili görünümü, saat 12:47 itibariyle Merkür-Neptün arasında oluşuyor. Arzularımıza ulaşmak, hayallerimizi gerçekleştirme arzumuz fazlasıyla yoğunlaşıyor. Düşüncelerimizi, hislerimizi şiirle söz ile istersek dışa yansıtabiliriz. Bazen de bütün bunları bir günce şeklinde yazıya dökebiliriz. Bu türden faaliyetler için, bu enerji gayet yararlıdır.

Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, kendi dünyamıza çekilmenin ve haksızlıklar karşısında duyulan isyanın göstergesidir. Böyle dostluklardan, durumlardan, koşullardan uzaklaşmak isteriz.

Saat 20:23 Merkür-Mars görünümü, boşluk süresi içinde oluştuğu için, sağlığımıza tabii ki özen göstereceğiz. Ödemeler gecikebilir, daha fazla enerjiye ihtiyaç duyabiliriz. Biz sağlam olsun isteriz, uğraşırız, didiniriz. Ancak uygulamada zorlanırız. İnsanız ya, hesap etmediğimiz gecikmeler, yanlış anlaşılmalar olabilir. Sakin olacağız ve akşam saatlerinde dinlenmeye önem vereceğiz.

Saat 15:27-23:20 arasında Ay-boşluk etkisi altında bazı meselelere kafanız takılıdır. Paraya ihtiyaç duyarsınız. Özgür hareket edemediğiniz için sıkılırsınız.

Saat 23:20 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, hoş bir esinti ve rahatlatıcı bir yansımadır. Çevrenizdeki her insanın özel, nefes aldığınız her günün ne kadar güzel olduğunu farkedersiniz. Yüreğinizin içindeki inancı yükselten Ayın ışığı sayesinde hayata daha farklı bir pencereden bakabilirsiniz. Her şeyin bir şekilde düzene gireceğini ve rahatlayacağınızı düşünebilirsiniz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı