14° Açık
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.68

İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sevgili İkizler günün ilk etkili ve önemli görünümü, saat 12:47 Merkür-Neptün arasında gerçekleşecek. İşlerinizin takibini yapmak, planlarınıza göre hareket etmek isteğiniz yoğun olsa da, keşke rahatlayabileceğim bir yer olsa ve kafamı boşaltabilsem diye içinizden geçirirsiniz. Fazla konuşmaktan hoşlanmazsınız. Sadece huzur bulmaktır isteğiniz. Kim ne demiş ne söylemiş gibi gereksiz şeylere kafayı takmadan günü geçirmek istersiniz. Problemleri çözmek için huzura ihtiyacınız duyarsınız. Zorlaştıran değil, bilakis hayatı kolaylaştıran kişilerle olmak hoşunuza gider. İş konularında veya genel olarak bu enerjinin etkisi altında, derinlikli düşünmeniz mümkündür.

Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, bizi anlayacak, sıkıntılarımızı veya düşüncelerimizi dinleyecek kişilere ihtiyaç duyarız. Bizi zorlayan, yoran, anlamamakta ısrar eden kim olursa olsun canımızı sıkabilir.

Saat 20:23 Merkür-Mars görünümü, hedefimize ulaşma yönünde kendinizden emin olunuz. Sizi bir şeyler engelliyor veya baskı altına alıyor diye durumu olumsuz yönde değerlendirmeyiniz. Bu görünüm verimli çalışmayı, yeteneklerinizi geliştirmeyi, acele etmemeyi gerektiriyor. Neden şu şöyle olmuyor, neden şu engel karşıma çıkıyor, ben yetersizim, başarısızım, birileri arkamdan kuyumu kazıyor diye düşünürseniz asıl siz, kendi kendinize engel koymuş olursunuz. Böyle düşünmek yerine, ben başarabilirim, bir amacım var, bu amaca ulaşabilirim diye düşünürseniz durumunuzu bilinçli bir şekilde gözden geçirmiş olursunuz.

Saat 15:27-23:20 arasında Ay-boşluk sürecini, hoşumuza giden aktivitelere ayırabiliriz. Sözgelimi bir arkadaşınızla sohbet etmek gayet faydalıdır.

Saat 23:20 itibariyle Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Bu enerji geçişi bize -Hayatından memnun olmak istiyorsan, çelişkilerinden, endişelerinden kurtul, gereksizleri artık ayıkla ve huzur bul diyor. Ne de olsa yeni bir yıla şunun şurasında bir gün kaldı. Bu sese kulak vermekte yarar var dostlarım ne dersiniz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı