14° Açık
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.68

KOVA BURCU YORUMLARI

Sevgili Kovalar saat 12:47 itibariyle Merkür-Neptün görünümü, günün ilk etkili enerjisidir. Kariyer hayatımız ve maddi konular üzerinde yeteneklerimizi öne sürerek, yaratıcı düşünerek ilerlememiz gerektiğini belirtiyor. Farklı yollar aramaya teşvik ediyor. Hayatın genelinde öyle keskin bıçak tarzında düşünmeyeceğiz. Hedefimizin bilincinde olmalıyız.

Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatındaki haksızlıklara , insanların vicdani ve ahlaki anlamda başkalarını hor görmesine tahammül edemeyiz.

Saat 20:23 Merkür-Mars görünümü, boşluk süresi içinde oluştuğu için, akşam saatlerinde çabuk tepki vermeye müsait olabiliriz. Kendimizce haklıyızdır ancak birileri bunu anlamakta zorluk çekebilir. Dinlenme ihtiyacımız çok yoğun olabilir. Bugün halledemediğiniz işler yarına kaldığı için, gergin olabilirsiniz. Her alanda aktif olmak, anlayışlı olmak durumu, sizi bedenen, fikren yorabilir. Bunları gözünüzde büyütmeden bir planlamada bulunursak çok iyi olacaktır.

Saat 15:27-23:20 arasında Ay, burcunuz üzerinde boşlukta ilerleyecektir. Her şeyi yeniden gözden geçirmeniz anlamında bir mola gibi düşünmekte yarar var. Bu işinize yarayabilir. Aksaklıkları veya gözden kaçanları rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Yeter ki görmek isteyin. İnanın sizi rahatlatacak birçok detayın farkına varabilirsiniz.

Saat 23:20 itibariyle Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Bu enerjinin içinde fedakarlık, özveri ve sevgi isteği saklıdır. Sorunlarla boğuşmaktan yorulan birey problemlerin kendiliğinden çözülmesini istiyor, insanlardan anlayış ve iyi niyet bekliyor. Bu olursa maddi-manevi açıdan kendimizi huzurlu hissedeceğiz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı