14° Açık
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.68

OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar günün ilk etkili ve önemli görünümü, saat 12:47 Merkür-Neptün arasında gerçekleşecek. Hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme hırsı veriyor. Yaratıcı tarzda düşünmemizi sağlıyor. Bu hırs daha fazla çabalamamızı sağlayabilir. Sözler bazen keskin şekilde dilimizden dökülse de, acıtıcı olmaz. Kırılmak istemeyen kişi, kırmamaya da özen gösterirse bu görünüm hem dostluk ilişkilerinizi ılımlı bir şekilde sürdürmenizi sağlar hem de çevreniz tarafından sevilmenizi. Bu görünüm, ilham gücünüzü yükseltir. Ortaya koyduğunuz her şey, başkaları tarafından anlamlı bulunur.

Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, paranın insanı özgür kılan tarafları olduğu gibi, insanlarla aramıza duvar ören yanları olduğunu düşünürüz. Dostlukta, ilişkimizde, yapılan işte sadece çıkarların ön planda olması canımızı sıkar.

Saat 20:23 Merkür-Mars görünümü, boşluk süresi içinde oluştuğu için, kazancımızla ilgili konular üzerinde çabucak sonuç almak isteyebiliriz. Fakat bu kolay değildir. Sabit düşünmekten, aceleci kararlardan uzak durmakta yarar var. Şu aralar Mars, para konusunda mantıklı düşünmenin, soğukkanlı hareket etmenin gerektiğini vurguluyorsa, bizim de buna önem vermemizde fayda var.

Saat 15:27-23:20 arasında Ay-boşluk etkisi, çabuk karar almaya neden olabilir. Tabii ki durup şöyle bir mantıklı düşünmekte yarar var.

Saat 23:20 Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Bu enerji, evrende yalnız olmadığımızı hissettirir. Evet zorluklar var, hayatın kendi içinde karmaşası var. Ancak güzellikler de var. Bu enerji sayesinde kaygılar geride kalır, ruhumuz sakinleşir, bedenimiz stresten arınır.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı