14° Açık
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.68

TERAZİ BURCU YORUMLARI

Sevgili Teraziler günün ilk etkili ve önemli görünümü, saat 12:47 Merkür-Neptün arasında gerçekleşecek. Günlük yaşamınız, sağlığınız, düzenlemek istediğiniz konularla ilgili hassas düşünmenizi sağlar. Kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz ne varsa, onu elinizde tutmak istediğinizi gösterir. Korumaya, şefkat göstermeye çalışırsınız. İstersiniz ki, bir zarara uğramayayım, hayal kırıklığı yaşamayayım. Bu görünüm, zihinsel anlamda sizi geliştirir. Derinlikli düşünmenizi sağlar. Geçici mutlulukları değil, bilhassa uzun soluklu olanlara değer vermenizde yardımcıdır.

Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, paranın ve gücün ne kadar önemli olduğunu biliriz. Ancak bu gücün bizi kısıtlaması, mecbur bırakmasından hoşlanmayız. Bizim isteğimiz özgürce yaşamak ve arzularımızı elde etmektir.

Saat 20:23 Merkür-Mars görünümü, boşluk süresi içinde oluştuğu için, bizim için önemi olan meseleleri, soğukkanlı ve akılcı bir şekilde ele almamızda yarar var. Yenilikleri uygulamakta zorlanırsak, özgür hareket edemediğimiz için işlerimizi halledemezsek, beklediğimiz desteği birilerinden, eşimizden dostumuzdan göremezsek kendimizi yalnız hissedebiliriz. Bu gibi durumlarda tepki gösterebilir, sıkıntılarla başa çıkmakta zorlanabiliriz. Biraz sabırlı olmamızda yarar var. Bir iki gün içinde bir çıkış yolu bulabiliriz veya işler yoluna girebilir.

Saat 15:27-23:20 arasında Ay-boşluk etkisi altında, özgür olmak istersiniz. Kimseye uymaktan yana değilsiniz. Ancak çevrenizdeki insanlara anlayış göstermeyi de bilelim.

Saat 23:20 Ay-Balık geçişinde, aşk insanı öylesine bir kavrar ki, gerçek dünyanın kuralları, dayatmaları veya zorlukları yerine gizli bir dünya kurulur. O dünyada ne hüzün vardır ne de güçlük. Endişelerinizi yüce bir güce teslim ederek, ruhunuzu arındırmak böylece dış dünyanın üzerinizdeki baskısından kurtulursunuz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı