14° Açık
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.68

YAY BURCU YORUMLARI

Sevgili Yaylar günün ilk etkili görünümü, saat 12:47 itibariyle Merkür-Neptün arasında oluşuyor. Bir yere taşınmak, hayatına farklı bir sayfadan bakmak isteyen birey, sanki yeniden doğmak ister gibidir. Belirsiz olan her şeye içerler. Bir o yana, bir bu yana hareket eden insanları anlamakta zorlanır. Hissettiklerini yazıya, söze döker. İçten içe bir arayış halindedir. Kendini arar, sevgiyi arar, aşkı arar ama en çok can arar. Ailenizle ilişkiniz, sevdiklerinizle temasınız çok önemlidir.

Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, dile getirmesek de, bazı insanların fikirleri, tavırları, halleri canımızı sıkar. Ne kadar anlamsız ve bazen ne kadar tuhaf davrandıklarını düşünürüz.

Saat 20:23 Merkür-Mars görünümü, boşluk süresi içinde oluştuğu için zorlayıcı olabilir. Sözgelimi biz özgür olmak, kendimizce planlar yapmak, bunları uygulamak isteriz. Fakat bir yandan da, bunların umduğumuz şekilde gerçekleşmeyeceğini sanarak endişeleniriz. Yaptığımızdan emin değilmişiz gibi, her şeyi didikleriz, sorgularız, beğenmeyebiliriz. Kararlı olduğumuz konularda dahi, kendimizden şüphe edebiliriz. Başkalarıyla iletişimde sertçe tepkiler gösterebiliriz. Gördüğünüz gibi zorluklar yaşanması mümkün. Ben derim ki, lütfen rahat olun. Hakikaten endişe duyulacak bir durum yoksa, kendi kendinizi üzmeyin. Sakin olmaya çalışın.

Saat 15:27-23:20 arasında Ay-boşluk etkisi altında geçecektir. Bu süre içinde sabırsız davranabiliriz. Birileri bizi anlamadığında ters tepki gösterebiliriz. Ancak bunun ayarını iyi yapmamızda yarar var. İlişkilerimizdeki karşılıklı paylaşımda bulunmak, bizi rahatlatır. Çevremize karşı elden geldiğince anlayışlı olmakta yarar vardır.

Saat 23:20 Ay-Balık geçişinin, insanı rahatlatan hatta şans veren ulvi bir ışığı vardır. Çözümsüz kalan meseleler ilahi bir şekilde yoluna girebilir. Aşkın derinliklerinde kaybolma arzumuz yoğundur. Dünyanın tüm sorunları, hayallerimizin gölgesi altında kaybolur gider. Aşk öylesine galip gelir ki, onun dışında hiçbir şeyin önemi yoktur.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı